Redakční management

Pro maximální účinnost, každý web-zdroj potřebuje kvalitní, čitelný a informativní obsah – textový obsah projektu. To je stejně důležité jako design či CMS.

Provádíme tyto služby pro práci s obsahem:

Content Writing «od nuly»;
Korektury (přepsání) již existujících materiálů a kompletace «nezpracovaných » textů;
Vývoj struktury webu;
Výběr optimální varianty stylu textové informace;
Příprava textů pro aktualizace informací (tiskové zprávy, články, zprávy, analýzy, atd.) a text pro optimalizaci pro vyhledávače;
Tvorba reklamních textů, sloganů. Pojmenování;

Psaní svátečních, gratulační textů a pohlednic.

Často se zákazník rozhodne „na vlastní pěst“ pracovat na textovém obsahu webu. Ale mějte na paměti, že Vaši zaměstnanci nemají vždy dostatek času a zkušeností nato, aby účinně řešily problémy stanovené před obsahem. Proto je lepší využít služeb odborníků.

 

Profesionálně připravený obsah zvyšuje efektivitu webu a s pomoci propagace přitahuje pozornost cílové skupiny na web.


Design, vývoj a následná podpora stránek (SEO)

EuroMediaShack poskytuje profesionální služby pro optimalizaci a propagaci webových stránek. Proto Vám nabízíme dvě služby: Tvorba webových stránek a reklama na internetu. Tvorba www stránek a propagace - je specialitou naší firmy, neustále zlepšujeme naši techniku, abychom zajistili pro Vás nejlepší výsledky. Pokud si objednáte rozvoj webu a jeho propagaci, získáte profesionální a prověřené služby desítkami společností, které Vám umožní dosáhnout Vašich cílů. Naším úkolem je přilákat maximální počet návštěvníků stránek a zároveň zajistit, že téměř každý návštěvník bude Vaším zákazníkem. Nástroj pro tento úkol je rozvoj webu a jeho propagace.