SEO

Jedenou z našich hlavních služeb je služba SEO (optimalizace pro vyhledávače). S našimi specialisty SEO- Vaše stránky budou maximálně viditelné ve vyhledávačích a výsledkem je, že přilákají maximální počet zákazníků.

Rozvíjíme vaše podnikání.

Naše SEO služby se skládají ze dvou fází:

Fáze 1 – vnitřní optimalizace vašich webových stránek. V této fázi, sbíráme sémantické jádro pro propagaci vaší webové stránky (seznam klíčových slov), analyzujeme konkurenci, analyzujeme vaše stránky a děláme na ních nějaké změny, aby usnadnily další optimalizace pro vyhledávače ve fázi 2 pro nejúčinnější růst vašeho webu ve vyhledávačích.

Fáze 2 – Link Building. V této fázi, skenujeme všechny příchozí odkazy na vaše stránky, konzistenci a věrnost umístění. Kromě toho začínáme zvyšovat odkazovou hodnotu Vaších webový stránek (s cílem maximalizovat hodnocení vašeho webu a přidat maximální hodnotu v očích vyhledávačů). To by mělo být provedeno odborníky, jelikož zpětné-propojení vyrobené amatérem může začít poklesem pozic ve vyhledávačích nebo přidáním sankce vyhledávačů na vaše stránky («černá» optimalizační techniky (např. spam), nesprávné ukotvení textu pro odkazy, použití příliš mnoho kotev textu pro odkazy, výběr neefektivní platformy pro odkazy a mnoho dalších důležitých aspektů).

S námi, se Vaše stránky dostanou na nejvyšší pozici. Kontaktujte nás pro cenovou nabídku.


Design, vývoj a následná podpora stránek (SEO)

EuroMediaShack poskytuje profesionální služby pro optimalizaci a propagaci webových stránek. Proto Vám nabízíme dvě služby: Tvorba webových stránek a reklama na internetu. Tvorba www stránek a propagace - je specialitou naší firmy, neustále zlepšujeme naši techniku, abychom zajistili pro Vás nejlepší výsledky. Pokud si objednáte rozvoj webu a jeho propagaci, získáte profesionální a prověřené služby desítkami společností, které Vám umožní dosáhnout Vašich cílů. Naším úkolem je přilákat maximální počet návštěvníků stránek a zároveň zajistit, že téměř každý návštěvník bude Vaším zákazníkem. Nástroj pro tento úkol je rozvoj webu a jeho propagace.